Salon Modern Abdullah Aydın Kuaför

Salon Modern Saça Dair HerşeyGiresun Abdullah Aydın Kuaför
Giresun Abdullah Aydın Kuaför bölgesinde yapmış olduğu usta işi tasarımları ve işçiliğiyle adından söz ettirmeyi başarmış güler yüzlü hizmeti ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımlarıyla daha fazla insana hitap etmeyi amaçlayan bayan kuaförlük salonudur. “Saça dair her şey” vizyonuyla hizmet veren bu müessese de kafanızdaki planları gerçekleştirerek değişiminizin usta ellerle gerçekleşmesini sağlayabilir, deneyimli ve profesyonel hizmet veren kadrosuyla Abdullah Aydın kuaförden içiniz rahat bir şekilde ayrılabilirsiniz.  
Abdullah Aydın Kuaför Verilen Hizmetler
Abdullah Aydın kuaför stüdyosunda geleneksel ve modern Abdullah Aydın Kuaför saç kesimi başta olmak üzere;
•    Örgü,
•    Topuz,
•    At kuyruğu,
•    Makyaj,
Gibi istediğiniz özellikte saç tasarımları ve güzellik teknikleri gerçekleştirerek hem doğal hem de şık bir görünüme kavuşmanız amaçlanmaktadır. El ve ayak bakımı başta olmak üzere alanında deneyimli kadrosuyla kişisel bakımlarınızı gerçekleştirebilir, saçınızın güçlenmesine yardımcı olacak saç botoksu ve keratin bakımlarından uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Ayrıca özel günleriniz için saç ve makyaj uygulaması fırsatlarından yararlanarak ışıltılı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Abdullah Aydın Kuaför saç boyama tekniklerinde gösterdiği başarılı uygulamalarıyla da stil sahibi bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Dip boya, komple boyama, ombre, açma ve boyama, yansımalı pastel tonlar, gibi birçok farklı tekniği saçınızda kötü sürprizlerle karşılaşmadan saçınızda deneyimlemek için sizlerde Abdullah Aydın Kuaförü tercih edebilir “Salon Modern” isimli müessesede doğallık ve zarafetin küçük dokunuşlarla saçınızda gerçekleşmesi için hizmet alabilirsiniz.  

Abdullah Aydın Kuaför İletişim

Kuaför Abdullah Aydın “Salon Modern” isimli butik kuaförlük atölyesinde müşterilerine deneyimli ve profesyonel kuaförlük ve kişisel bakım hizmeti vermektedir. Giresun merkezde bulunan bu müessesenin açık adresi; Kapu Mahallesi, Hasan Akbulut Sokak 28100 Merkez/ Giresun konumudur.

Bilindiği üzere saç boyama tekniklerinde belli bir zamana ihtiyaç duyulmakta saçın açılması ve boyama işleminin gerçekleştirilmesi sırasında hem kuaförün hem de müşterinin doğru zamanının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu sebeple haftanın her günü 08.00-19.00 saatleri arasında 0546 296 93 55 ya da 0534 662 13 72 numaralı Abdullah Aydın Kuaför telefon hatlarını arayarak bilgi alabilir ve randevunuzu ayarlayarak değişimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 


İletişim Bilgilerimiz

Bize uğrayın

Hasan Akbulut Sokak No:1/301 Merkez - Giresun / Türkiye

Bizi arayın

0 (546) 296-9355

Hizmetlerimiz

El Ayak Bakımı

Makyaj Hizmetleri

Saç Hizmetleri

Ağda Hizmetleri

Salon Modern Abdullah Aydın Kuaför

Salon Modern Abdullah Aydın Kuaför

Online randevu alabileceğiniz kuaför sitemizde, Salon Modern Abdullah Aydın Kuaför hakkında yorumları okuyarak yorum yapabilirsiniz. Salon Modern Abdullah Aydın Kuaför ilgili bir şikayetiniz varsa bunu bizlerle ve diğer hairstyle kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz. Memnuniyetinizi de puanlayarak gösterebilirsiniz.

Salon Modern Abdullah Aydın Kuaför Merkez Giresun sınırları içerisinde bulunan kendi yerinde Bayan Kuaförü olarak hizmet vermektedir.

Saç trendlerindeki başarısını, sürekli kendisini geliştirerek sağlamaya çalışan Giresun Kuaförleri içerisinde öne çıkan bir işletme profili çizmektedir

Giresun Kuaförleri

Kuaför Altuğ Akyildiz

Giresun / Bulancak
ÇARDAKLI MAH Bulancak mah. Adliye sok no 14 Bulancak - Giresun / Türkiye +95315805789 4TL + Mo,Tu,We,Th,Fr 08:30-19:30

Salon Modern Abdullah Aydın Ku

Giresun / Merkez
Hasan Akbulut Sokak No:1/301 Merkez - Giresun / Türkiye +905462969355 4TL + Mo,Tu,We,Th,Fr 08:30-19:30